Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XX Niedziela Zwykła

20 sierpnia  2017 roku

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 17.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kaplicy fatimskiej do dalszych prac. Bóg zapłać!

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

– we wtorek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej,

– w środę błogosławionego Władysława Findysza kapłana męczennika. Po Mszach Świętych, będzie możliwość ucałowania relikwii.

– w czwartek Świętego Bartłomieja Apostoła,

– w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W najbliższym tygodniu w naszej diecezji następują zmiany personalne duszpasterzy. Pożegnamy ks. Piotra Nowakiewicza, który przez trzy lata pracował w naszej parafii. Dziękujemy za jego zaangażowanie w życie parafialne, działalność pedagogiczną i wychowawczą dzieci i młodzieży, wygłoszone Słowo Boże, posługę w konfesjonale, pracę z Kręgiem Biblijnym, ministrantami i lektorami, za organizowanie pielgrzymek i życzliwość wobec wszystkich, z którymi się spotykał. Ks. Piotr za tydzień podejmie obowiązki wikariusza i katechety w parafii Świętego Marcina w Szebniach kolo Jasła.

Ks. Tomasz Świętoń został skierowany do parafii  Świętego Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy

W naszej parafii wikariuszem został mianowany ks. Paweł Smoleń pracujący dotychczas w Niebylcu.

Wszystkim kapłanom podejmującym nowe obowiązki życzymy wiele sił, zdrowia i błogosławieństwa Bożego, polecając ich posługiwanie Matce Kapłanów.

Pod Twoją obronę…