Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata

20 listopada 2022 roku

 

Dzisiejsza niedziela jest ostatnią roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia rodzaju ludzkiego Bożemu Sercu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom dyżurujących rodzin za troskę o nasz parafialny kościół i przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 3, kl. 3 i 4.

Przyszła niedziela rozpoczyna ADWENT czas liturgicznego, radosnego oczekiwania na przyjście Pana na końcu czasów i w tajemnicy Świąt Narodzenia Pańskiego.

Codziennie wieczorem w dni powszednie Msza święta roratnia. Zachęcamy dzieci do udziału w liturgii ze światłem. Karteczki z imionami składamy na początku nabożeństwa do koszyczka.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

– wtorek św. Cecylii Patronki muzyki i śpiewu kościelnego.

– piątek św. Katarzyny Aleksandryjskiej.