Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 kl. I i II.

W miniony piątek wpłacono kolejną ratę 5 tys. zł. za granitowe elementy wykończenia kościoła.

W środę 24 czerwca przypada liturgiczna Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

W piątek o godz. 800 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Do wspólnej modlitwy z uczniami, nauczycielami i pracownikami szkolnictwa zapraszamy również rodziców.

W przyszłą niedzielę o godz. 1500 w ropczyckiej farze Msza Święta, po niej spotkanie i możliwość zapisów na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę, która w tym roku przeżywa rekolekcje w drodze pod hasłem „Patrz w Maryję i zobacz Jezusa”.

W Sędziszowie Małopolskim, w klasztorze Ojców Kapucynów o godz. 1115, w Sali świętego Franciszka spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki krakowskiej.