Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Adwentu

21 grudnia 2013

 

         Dziękujemy serdecznie dyżurującym mieszkańcom za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli nr 4 kl. III i IV.

Przygotowanie kościoła na święta będzie we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.

          W środę Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty o godz. 700. Nie ma wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy w tym dniu do zachowania tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

O północy Pasterka. Składka z tej Mszy Świętej przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Pozostałe Msze Święte w Uroczystość Narodzenia Pańskiego o 730, 930, 1130 i 1800.

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia przypada w piątek. Episkopat udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W tym dniu Msze Święte w porządku niedzielnym. Na Sumie uroczysty chrzest.

 W sobotę święto Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty.

 W niedzielę 28 grudnia przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – odpust na Czekaju.

 W sobotę pan organista zakończył roznoszenie opłatków. Dziękuje za życzliwość i miłe przyjęcie.

 Za pośrednictwem CARITAS, na dalsze leczenie i rehabilitację Kamila z Brzezin, przekazano zebrane ofiary na kwotę 2600 zł. Dziękujemy!