Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXIV tydzień zwykły

22 listopada 2020 roku

 

Dzisiejsza niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią w roku liturgicznym. Za tydzień rozpoczyna się ADWENT.

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę w sprzątanie, dezynfekcję i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 15.

Od dzisiaj, przez najbliższe trzy tygodnie będzie można nabyć u ministrantów lub w zakrystii teksty Ewangelii na każdy dzień. Małe egzemplarze są w cenie 12 zł, a duże 21 zł.

Czas Adwentu w minionych latach był okazją do odwiedzin pana Organisty w naszych domach i mieszkaniach. Przy tej okazji pan Witold wraz z życzeniami przekazywał opłatki na stół wigilijny. W tym roku, w związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną, z takich odwiedzin rezygnujemy. Gdyby ktoś chciał otrzymać opłatki za pośrednictwem pana Organisty można je odebrać od dzisiaj przy bocznym wejściu do kościoła lub w zakrystii.