Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III niedziela zwykła

23 stycznia 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 7.

We wtorek 25-go stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia o Jedność Chrześcijan.

W środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa,

W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

Na kropielnicach wyłożone są ulotki z propozycją przekazania 1% z podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Nawiązując do myśli przewodniej tegorocznych spotkań kolędowych przez najbliższe niedziele u ministrantów będzie można nabyć publikacje dotyczące świętego Andrzeja Boboli. Dzisiaj jest to książka p. Moniki Bachowskiej pt. „Męczennik Niezłomny – życie i cuda św. Andrzeja Boboli” (17 zł). Za tydzień będzie do nabycia książka autorstwa ks. Józefa Niżnika „Święty Andrzej Bobola. Życie, objawienia, cuda” (13 zł).