Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXX Niedziela Zwykła

23 października 2022 roku

 

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na Misje. Dziękujemy za ofiarność.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, kl. 2 i 3.

Panom, którzy pracowali przy porządkowaniu terenu przy kościele dziękujemy za włożony trud i poświęcony czas, a panu Bogdanowi za użyczenie sprzętu, transport ziemi i pracę. Bóg zapłać!

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Prosimy o uporządkowanie grobów, otoczenia kapliczek i Krzyży.

W naszym kościele dodatkowo w sobotę od godz. 1700 będzie można skorzystać z sakramentu pojednania.

Prosimy aby wypełnione kartki wypominkowe przekazywać duszpasterzom, składać w zakrystii lub Kancelarii.

U ministrantów można jeszcze nabyć egzemplarze Ewangelii na każdy dzień.

W liturgii w piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 

Ogłoszenia różne:

Burmistrz Ropczyc:

zaprasza mieszkańców Osiedla PÓŁNOC na zebranie środowiskowe, w czwartek 27 października o godz. 1700 w Szkole Podstawowej nr 5 (szczegóły na tablicy ogłoszeń).

Centrum Medyczne MEDYK informuje:

W przyszłą niedzielę każdy w wieku 40 lat i więcej będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40 plus. Badania będą prowadzone w Sali katechetycznej Domu Parafialnego (wejście od tyłu) w godzinach od 600 do 1100. Należy przyjść na czczo. Szczegóły na ulotkach rozdawanych zainteresowanym po Mszach świętych.