Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV  NIEDZIELA  ADWENTU

23 grudnia 2018 roku

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za podjęte prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 1 i 2 (sprzątanie będzie w czwartek).

Jutro Msza Święta tylko rano o godz. 700. To ostatnie w tym roku RORATY.

Wieczorem wraz z najbliższymi zasiądziemy przy wigilijnym stole. Zachęcamy do zachowania tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

O północy PASTERKA, którą poprzedzi godzinny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Xmas Project”. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.

W Boże Narodzenie i Świętego Szczepana porządek Mszy Świętych niedzielny. W drugi dzień świąt na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na katolickie uczelnie.

Od czwartku 27 grudnia od godz. 1500 rozpoczniemy wizytę duszpasterską (ul. Żeromskiego 1 mieszkania od 1 do 10, ul. Chopina i Moniuszki oraz Broniewskiego).

W środę pan Witold zakończył roznoszenie opłatków dla mieszkańców naszej parafii. Wszystkim, którzy go przyjęli dziękuje serdecznie za życzliwość, gościnność i miłą atmosferę oraz za złożone ofiary. Bóg zapłać!

W zakrystii można odebrać opłatki, kalendarze i Ewangelie.