Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III niedziela w okresie zwykłym

NIEDZIELA  SŁOWA  BOŻEGO

24  stycznia  2021  r.

 

Wszystkim dyżurującym, którzy troszczyli się w minionym tygodniu o naszą świątynię, dziękujemy za pracę włożoną w sprzątanie kościoła, dezynfekcję i przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 51 i 53.

W poniedziałek święto Nawrócenia Świętego Pawła. 

We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

W czwartek św. Tomasza z Akwinu.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną kolędę przeżywaną w formule spotkań modlitewnych z przedstawicielami parafii w kościele. Dziękujemy serdecznie za Waszą obecność i modlitwę w intencji rodzin, chorych, samotnych, parafii i miasta. Dziękujemy za świadectwo Waszej wiary, przywiązania do Kościoła i Apostolstwo. Wdzięczni jesteśmy za okazaną sympatię i dobre słowo, za ofiary złożone na rzecz parafii, ministrantów i duszpasterzy. Bóg zapłać!

Dzisiaj po Mszach świętych do puszek Caritas zbierane są ofiary na pomoc dla mieszkańców Chorwacji poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, jakie nawiedziło ten kraj na przełomie roku.

W sobotę o godz. 1000 w kościele pw. NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach ks. Artur Ważny pochodzący z  Ropczyc przyjmie sakrę biskupią. Mszę świętą prymicyjną ks. Biskup będzie sprawował w ropczyckiej Farze, w najbliższą niedzielę o godz. 1200. Msza święta transmitowana będzie przez łącza internetowe oraz radio VIA.