Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VII TYDZIEŃ ZWYKŁY

24 lutego 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 1.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1700.

W sobotę od godz. 800 odwiedzimy chorych z Komunią świętą. Wieczorem od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W piątek 1-go marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy cierpieli i oddali życie za Polskę niepodległą.

W środę 27-go lutego w Centrum Kultury o godz. 1830 będzie spektakl pt. „Józef Błogosławiony” w wykonaniu studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest to sceniczna adaptacja książki ks. Jana Krawca poświęconej życiu i działalności błogosławionego ks. Józefa Kowalskiego z Siedlisk koło Rzeszowa. Wstęp wolny.

Urząd Gminy informuje, że do końca kwietnia można składać wnioski o przyznanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie (minimum 50 lat) w U S C, pokój nr 13. W imieniu jubilatów taki wniosek może złożyć członek rodziny.