Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24  maja  2020  roku

        

Dyżurującym przedstawicielom rodzin dziękujemy za troskę o świątynię, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę na kościół. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 5.

W piątek, w liturgii przypada wspomnienie Świętej Urszuli Ledóchowskiej – patronki parafii „na Granicach”. Uroczystość odpustowa w przyszłą niedzielę. Suma o godz. 1100.

W sobotę, w rzeszowskiej katedrze o godz. 1000 sześciu diakonów z rąk ks. Biskupa otrzyma święcenia kapłańskie.

Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie nabożeństw majowych. W tym tygodniu mamy jeszcze okazję do wypełnienia przykazania kościelnego zobowiązującego Katolika do przyjęcia Komunii Świętej z okazji Wielkanocy.

Spowiedź w naszej parafii codziennie w dni powszednie na pół godziny przed Mszą Świętą i bezpośrednio po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500.

Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Ropczycach ogłasza zapisy na nowy rok szkolny. Nauka w tej szkole jest bezpłatna. Szczegółowe informacje na plakacie i stronie internetowej szkoły.