Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III Niedziela Zwykła

25 stycznia 2015

 

         Dziękujemy dyżurującym mieszkańcom za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 1.

W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Na Mszach Świętych o godz. 930 i 1130 gościć będziemy Katedralny Chór Chłopięco Męski Pueri Cantores Resovienses pod dyrekcją pana Marcina Florczaka. Chór uczestniczył będzie w liturgii i zaśpiewa kilka kolęd i , dając mini koncert na zakończenie czasu kolędowania. Chór obchodzi w tym roku trzydziestolecie istnienia. Po Mszach Świętych będzie można do puszek przed kościołem złożyć ofiary, dziękując w ten sposób za koncert i wspomóc chórzystów  w realizowaniu ich pasji śpiewaczej. Zapraszamy!

Spotkanie opłatkowe pielgrzymów, którym patronuję Święta BARBARA będzie w przyszłą niedzielę w parafii pw. Świętej Urszuli Ledóchowskiej na Granicach o godz. 1400.