Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

25 kwietnia 2021 r.

 

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię dziękujemy za podjęte prace przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 4, kl. 1 i 2.

W sobotę zapraszamy do modlitwy różańcowej – wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy od godz. 1800.

W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo po Mszy świętej o godz. 1030.

O godz. 1130 i 1300 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

W środę rozpoczniemy Triduum do św. Józefa przygotowujące do zawierzenia diecezji i parafii świętemu Józefowi. Uroczystości diecezjalne odbędą w sobotę 1-go maja o godz. 1100 – w dzień świętego Józefa Robotnika – w kościele pod wezwaniem św. Józefa w Rzeszowie i Skołoszynie. Zawierzenie parafii w niedzielę 2-go maja.

W niedzielę 9-go maja w naszej parafii przeżywać będziemy „Pasyjny dzień skupienia” przed erygowaniem Stacji Drogi Krzyżowej. Niedzielne Słowo Boże wygłosi ks. Marcin Dunaj. Drogę Krzyżową poświęci i eryguje J. E. ks. bp Jan Wątroba na wieczornym nabożeństwie fatimskim w czwartek 13-go maja.