Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXI tydzień zwykły

25 sierpnia

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26b kl. III i 26c kl. I

Dzisiaj w katedrze rzeszowskiej diecezjalne dożynki. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za zbiory.

We poniedziałek 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego. Na pół godziny przed sumą Modlitwa Brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. 

W tym tygodniu w naszej diecezji nastąpiły zmiany personalne duszpasterzy. Pożegnaliśmy ks. Mateusza Pęcherka, który przez trzy lata pracował w naszej parafii. Dziękujemy za jego zaangażowanie w życie parafialne, działalność pedagogiczną i wychowawczą młodzieży, wygłoszone Słowo Boże, posługę w konfesjonale, pracę z ministrantami i lektorami, z KSMem, z Sekcją Muzyczną Światowych Dni Młodzieży, piękne plakaty i kalendarze, za wszelką życzliwość wobec wszystkich, z którymi się spotykał. Ks. Mateusz podejmie obowiązki wikariusza i katechety w parafii w Trzcianie.

W naszej parafii wikariuszem został mianowany ks. Kamil Bambrowicz – neoprezbiter.

Wszystkim kapłanom podejmującym nowe obowiązki życzymy wiele sił, zdrowia i błogosławieństwa Bożego, polecając ich posługiwanie Matce Kapłanów.

Pod Twoją obronę…