Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Niedziela Wielkanocy

25 maja 2014 r.

 

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za troskę o nasz kościół, za przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 3, kl. II  i III.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w sobotę włączyli się w czytanie Pisma Świętego w ramach IV Maratonu Biblijnego. Bóg zapłać!

W czwartek 29 maja w parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej – Odpust. Msza Święta jubileuszowa z okazji 15-lecia parafii i 30-lecia rozpoczęcia budowy kościoła oraz uroczystości sprowadzenia relikwii świętej Patronki o godz. 1800 pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Edwarda Białogłowskiego.

W sobotę zakończenie nabożeństw majowych a od niedzieli po wieczornych Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Jezusa.

W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Dziękujemy parafianom za pracę w minionych dniach przy uporządkowaniu i rozbiórce tymczasowej kaplicy.

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii „WSPÓLNOTA – Królowej Rodzin”, a w wydaniu rzeszowskim „Niedzieli” ukazał się artykuł dotyczący pierwszej Mszy Świętej odprawionej w nowym kościele połączonej z sakramentem bierzmowania, którego udzielił JE ks. bp Jan Wątroba.