Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 marca 2017

Od dzisiaj, do końca września wieczorne Msze Święte odprawiane będą o godz. 1900.

Gorzkie Żale o godz. 1815, piątkowa Droga Krzyżowa ulicami osiedla Świętej Barbary o godz. 1800 (rozpoczęcie ul. Iwaszkiewicza). Prosimy o przygotowanie krzyża. Na zakończenie Eucharystia i adoracja Krzyża. Zakończenie około godz. 20-tej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w i czuwania przy Krzyżu.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę Bóg zapłać!

O dyżur w tygodniu, który się rozpoczyna prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 3, klatki I i II.

W sobotę od godz. 800 odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. Prosimy dzisiaj i w ciągu tygodnia zgłaszać osoby, które pragną skorzystać z posługi sakramentalnej, a których nie odwiedzamy co miesiąc.

Od  18-tej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Młodzież Grupy Apostolskiej w Ostrowie zaprasza 2 i 9 kwietnia na MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ. Spektakl odbędzie się na stadionie sportowym w Ostrowie o godz. 1900.

U przedstawicieli parafialnej CARITAS można nabyć cukrowe baranki na stół wielkanocny (4 zł). Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na pomoc potrzebującym i działalność statutową CARITAS diecezji rzeszowskiej.

Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się za tydzień w pierwszy piątek miesiąca nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 1800 i Mszą Świętą z nauką ogólną.

Burmistrz Ropczyc zaprasza mieszkańców osiedla Północ na zebranie środowiskowe, które odbędzie się 30 marca (czwartek) w budynku Zespołu Szkół przy ul. Konarskiego. Celem zebrania będzie złożenie sprawozdania za ubiegły rok
i omówienia spraw gospodarczych i społecznych, a także planowanych zadań.