Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Tydzień Wielkanocny

26 maja 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 1, kl. VII i AK 2, kl. I.

W środę przypada liturgiczne wspomnienie Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Uroczystość odpustowa na Granicach dzisiaj; sum o godz. 1030.

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Ropczycach kończy nabór uczniów na przyszły Rok szkolny. Przesłuchania kandydatów odbędą się w  czwartek i piątek. Szczegóły na plakacie.

W piątek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę – pierwszą miesiąca od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą.

Wieczorem na godzinę przed wieczorną Eucharystią modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Podejmiemy także w tym dniu modlitwę wynagradzającą za profanacje obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszę Świętą o godz. 1130 zapraszamy szczególnie małe dzieci. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Przed Sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

Po Mszach św. do puszek Caritas przed kościołem będą zbierane ofiary na pomoc poszkodowanym w ostatnich powodziach.