Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII Niedziela Zwykła

26 czerwca2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 6, kl. 3,4 i 5.

W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 700, 900 i 1900. Składka na tacę przeznaczona jest na Bazylikę św. Piotra w Rzym

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych, a od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W dniach od 4 do 13 sierpnia na trasie z Rzeszowa na Jasną Górę odbywać się będzie 45 Piesza Pielgrzymka. W tym roku ma podwójny wymiar – tradycyjnie i sztafetowo (grupa św. Barbary dzień sztafety ma wyznaczony na 8 sierpnia). Zachęcamy i zapraszamy do udziału. szczegóły można znaleźć na stronie internetowej. W ten sposób odbywają się również zapisy. Szczegóły na plakacie.

W lipcu – 11 w poniedziałek przybywa do nas na nocleg Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Dzisiaj po Mszach świętych prosimy o zgłaszanie się osób, chętnych do zabrania pielgrzymów na nocleg.