Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Oktawa Uroczystości Bożego Narodzenia

26 grudnia 2022 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troskliwą opieką naszą parafialną świątynię. Wdzięczni jesteśmy za przedświąteczne prace porządkowe, przygotowanie kościoła na święta i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 A kl. 1 i 2.

Dziękujemy panom za przygotowanie choinek i szopki, paniom Justynie z ekipą i Barbarze za świąteczne dekoracje, państwu Agnieszce i Maciejowi za ofiarowane choinki i światła, panu Witoldowi za wszelkie podłączenia elektryczne i akustyczne, grupie muzycznej za udział w bożonarodzeniowej liturgii, ministrantom i lektorom za asystę przy ołtarzu, kapłanom z dekanatu za posługę w konfesjonale, w czasie adwentowych spowiedzi, uczestnikom rorat, a szczególnie dzieciom ze światłem za modlitewne, adwentowe czuwanie, paniom z parafialnej CARITAS za przygotowanie i rozwiezienie paczek. Bóg zapłać!!!

W imieniu pana organisty dziękujemy wszystkim, którzy nawiązując do wieloletniej tradycji w znaku jedności z parafią odebrali opłatki na stół wigilijny. Bóg zapłać za serdeczność i złożone ofiary.

Dziękujemy za ofiary na tacę z Pasterki na Fundusz Obrony Życia i za dzisiejsze przeznaczone na katolickie uczelnie.

We wtorek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

W sobotę św. Sylwestra biskupa.

O godz. 1800 Msza święta i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

 

Wizyta duszpasterska (od godz. 1600)

wtorek 27.12.2022 r.: ul. Żeromskiego 12

ul. Żeromskiego 10

środa 28.12.2022 r. : ul. Żeromskiego 8

ul. Żeromskiego 6

spotkanie w kościele: wszyscy, którzy formalnie nie przynależą do parafii św. Barbary, a często uczestniczą w jej życiu.

czwartek 29.12.2022 r.: ul. Żeromskiego 4

ul. Żeromskiego 2

spotkanie w kościele: mieszkańcy z ul. Piłsudskiego

piątek 30.12.2022 r.: ul. Żeromskiego 9

ul. Żeromskiego 7

spotkanie w kościele: mieszkańcy z ul. Konarskiego