Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII Niedziela Zwykła

4 października 2015 roku

 

         Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego  numery nieparzyste 131 i parzyste 28.

Dziękujemy wszystkim za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. bóg zapłać!

W  minionym tygodniu wpłacono  ratę (5 tys. zł) za granit (do spłaty pozostało jeszcze  14 tys. zł.). W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę z drugiej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na budowę kościoła.

W sobotę z racji 10-go dnia miesiąca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie relikwii błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej.

W sobotę, jak już informowaliśmy, organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje kolejną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Obiór złożonego na placu przed garażami sprzętu, będzie  o godz. 1130.