Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III niedziela WIELKIEGO POSTU

28 lutego 2016 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 4.

W pierwszy czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700.

W czwartek od godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.

W piątek nabożeństwo eucharystyczne bezpośrednio po Mszy Świętej.

W sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, na godzinę przed wieczorną Eucharystią.

Od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą.

W pierwszą niedzielę miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

U przedstawicieli parafialnej Caritas, ministrantów lub w zakrystii można nabyć cukrowe baranki CARITAS (4 zł).

Pierwszego marca przeżywamy Dzień pamięci o Żołnierzach Niezłomnych. Z tej okazji w parafii farnej w poniedziałek o godz. 1800, w sali kinowej będzie projekcja filmu „PILECKI”, a później spotkanie z autorem. Czynne są również wystawy poświęcone zbrodniom komunistycznym na Rzeszowszczyźnie  i błogosławionemu księdzu Władysławowi Findyszowi. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Nabożeństwa Pasyjne:

GORZKIE ŻALE                 niedziela godz. 1715

DROGA KRZYŻOWA        piątek godz. 1730 i niedziela godz. 900.