Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Zwykła

29 stycznia 2023 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz kościół. Wdzięczni jesteśmy za piątkowe prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2.

W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – M B Gromnicznej. Msze święte o godz. 700, 900, 1600 i 1800. Na Mszach świętych poświęcenie gromnic. Składka na tacę przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji – Sióstr Karmelitanek w Rzeszowie i Sióstr Wizytek w Jaśle. Msza święta o godz. 1600 sprawowana będzie w intencji Wszystkich, z którymi spotkaliśmy się w czasie tegorocznej kolędy.

Jest to pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 1700 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Nowenna ku czci św. Barbary i modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W pierwszy czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych, od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych i możliwości przekazania 1% na wybrany cel. Przy wyjściu wyłożone są ulotki z propozycjami wskazującymi na konkretną organizację pożytku publicznego.

Informacja:

Starosta Ropczycko-Sędziszowski zachęca do skorzystania z bezpłatnego programu „Opieka wytchnieniowa” skierowanego do opiekunów osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagających całodobowej opieki. Program obejmuje zapewnienie opiekunom zastępstwa w sprawowaniu opieki, a podopiecznym tymczasowy całodobowy pobyt wraz z terapeutycznym wsparciem. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.