Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Wniebowstąpienie Pańskie

29 maja 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2 klatka 5 i Udzieli 4, kl. 5.

Panu Janowi Niwie dziękujemy za przekazanie kilku kubików wysuszonego dębowego drewna na ławki, a panu Tomaszowi za przewiezienie go do stolarni w Jasienicy Rosielnej. Bóg zapłać!

We wtorek zakończenie nabożeństw majowych. Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Od środy po wieczornej Mszy świętej modlitwa słowami Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800.

W czwartek od 1800 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu – na zakończenie Nowenna ku czci św. Barbary i modlitwy o powołania.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych (ks. Rafał i ks. Leopold). Ks. Kamil do chorych z Komunią Świętą uda sie w środę od godz. 800.

Od 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Koniec okresu Wielkanocnego. Przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

W piątek 24 czerwca Apostolstwo Dobrej Śmierci organizuje wyjazd autokarowy

o godz. 730 na modlitewne czuwanie w Łagiewnikach (w godz. od 1000 do 1600). Wszyscy chętni mogą się zapisywać w zakrystii lub u pani Marii (tel. 693 643 898). Orientacyjny koszt to 50 zł (wpłaty przy zapisie).