Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVIII Niedziela Zwykła

3 sierpnia 2014

 

Dziękujemy serdecznie dyżurującym rodzinom za troskę o nasz kościół, za uporządkowanie świątyni po pracach tynkarskich we wtorek i piątek, za złożoną ofiarę i przygotowanie świątyni na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 B, klatka I i II.

W poniedziałek 4 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Przez najbliższe 10 dni będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami w czasie Mszy świętych.

W środę 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 1800 główna Msza święta w parafii farnej z racji przypadającego odpustu. Cały program uroczystości odpustowych zamieszczony jest na plakatach.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na Mszy świętej o 1130 uroczysty Chrzest. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na cele budowlane w naszej parafii.

Przez najbliższe dwa tygodnie w naszym kościele w godz. od 1800 do 2100 możemy zwiedzać wystawę filatelistyczną: Najświętsza Maria Panna na Polskich znaczkach pocztowych …