Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVII Niedziela Zwykła

30 lipca  2017 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego nr 26 C, kl. 2 i 3.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na pół godziny przed wieczorną Eucharystią prywatna adoracja Najświętszego sakramentu.

Spowiedź w piątek od godz. 18-tej.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych mieszkających przy ul. Armii Krajowej i Piłsudskiego. Chorych z ul. Żeromskiego i Udzieli odwiedzimy od godz. 9-tej.

Od godziny 18-tej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na rzecz diecezji i Seminarium Duchowne.

W piątek wyrusza z Rzeszowa na Jasną Górę 40-ta Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka. Msza Święta na rozpoczęcie pielgrzymki przed kościołem farnym w Rzeszowie o godz. 630.

Dzisiaj w parafii Świętej Anny w Ropczycach – Chechłach uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1100.

W przyszłą niedzielę odpust ku czci Przemienienia Pańskiego w parafii farnej. Uroczysta suma o godz. 1200.

Za tydzień w Krakowie, w Zgromadzeniu Sióstr Felicjanek złoży śluby wieczyste siostra Nehemi – Agnieszka Maciejewska. Msza Święta dziękczynna za powołanie zakonne siostry Agnieszki będzie odprawiona w naszej parafii 20 sierpnia. Siostrę Agnieszkę i jej drogę zakonne powołania polećmy Bogu przez orędownictwo Matki Najświętszej.

Pod Twoją obronę.