Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI   NIEDZIELA   ZWYKŁA

30 września 2018 roku

 

Wszystkim którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!    O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego z bloków nr 37  i 35.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na modernizację remont  i ośrodka CARITAS w Myczkowcach i za ofiary do puszek przeznaczone na budowę kościoła Matki  Bożej Częstochowskiej w Rzeszowie. Bóg zapłać!

Od jutra wieczorne Msze Święte od godz. 1800. Po Eucharystii nabożeństwo różańcowe (za wyjątkiem pierwszego czwartku i soboty).

Jutro na wieczornym nabożeństwie poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klas trzecich przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

W czwartek i piątek od godz. 17-tej spowiedź. W czwartek od 1730 możliwość  prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu, różaniec i Msza Święta.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą.

Od godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i różaniec.

W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Od 3 października w Rzymie będzie obradował Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Módlmy się w intencji Synodu.