Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV niedziela w okresie zwykłym

31  stycznia  2021  r.

 

Pani z ulicy Pułaskiego, która jako jedyna reprezentantka zgłosiła sie do pracy przy porządkowaniu kościoła w minionym tygodniu serdecznie i gorąco dziękujemy! Bóg zapłać! Taka postawa świadczy o dojrzałości i odpowiedzialności społecznej. Nas, jako duszpasterzy uczy zmiany podejścia co do osób uważających się za parafian, uzurpujących sobie prawo do korzystania z pracy kancelarii i posług duszpasterskich, na co dzień jednak stojących z dala od kościoła i parafii, zwalniających się od lat z zaangażowania w życie kościoła parafialnego.

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki) od nr 28.

We wtorek Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz. 700, 900, 1600 i 1900.  Na Mszach świętych poświęcenie gromnic. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na zakony kontemplacyjne w diecezji. Modlimy się
w intencji osób konsekrowanych. Na tablicy ogłoszeń umieszczono plakat zapraszający do udziału indywidualnych dniach skupienia i rekolekcjach w domach Sióstr Felicjanek.

W czwartek i piątek od godz. 1700 spowiedź. W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od 1730. O 1800 Nowenna ku czci św. Barbary i wieczorna Eucharystia.

W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej. W liturgii Kościoła przypada wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy.

W sobotę od godz. 1700 modlitwy wynagradzające  Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Odwiedziny chorych na indywidualne zaproszenie.

W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.