Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

31marca 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 6.

         We wtorek 2-go kwietnia przypada 14-ta rocznica śmierci papieża Jana Pawła II. Po Mszach świętych będzie możliwość ucałowania relikwii świętego Jana Pawła.

Od dzisiaj wieczorne Msze święte są odprawiane o godz. 1900.

Gorzkie Żale o godz. 1815.

Piątkowa Droga Krzyżowa rozpoczynająca Rekolekcje Wielkopostne o godz. 1800.

W niedzielę 7-go kwietnia – pierwszą miesiąca przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W przyszłą niedzielę (rekolekcyjną) zamiast Gorzki Żali będziemy mogli uczestniczyć w Wielkopostnym Misterium „Idziemy za Tobą”, jest to muzyczno-poetyckie rozważanie Drogi Krzyżowej.

U przedstawicieli parafialnej CARITAS lub ministrantów przed kościołem są do nabycia cukrowe baranki na stół wielkanocny. Młodzież z KSM-u rozprowadza dzisiaj kartki świąteczne. Dziękujemy z hojność i wsparcie parafialnych grup duszpasterskich.

W Centrum Kultury, jak co roku organizowany jest Jarmark Wielkanocny. Organizatorzy zapraszają w przyszłą niedzielę, w godz. 1000 – 1300 na kiermasz palm i ozdób, 1430 – 1600 na warsztaty plastyczne dla dzieci i o 1600 na Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu chóru Bell Canto.