Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVIII Niedziela Zwykła

31 lipca 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 3.

We wtorek możemy zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800.

W czwartek na godzinę przed wieczorną Eucharystią Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Nowenną ku czci św. Barbary i modlitwą o powołania.

W piątek nabożeństwo eucharystyczne po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę odwiedziny chorych od godz. 800 (ks. Kamil i ks. Rafał; ks. proboszcz do chorych z Komunią świętą uda się w sobotę 13 sierpnia).

Od 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę z pierwszej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na cele diecezjalne  i Seminarium Duchowne.

W parafii farnej w sobotę i niedzielę (6 i 7 sierpnia) odpust Przemienienia Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielny.

W najbliższy czwartek na trasę wyrusza Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą świętą przy rzeszowskiej farze o godz. 630. Przez 10 dni pielgrzymowania towarzyszyć będziemy pątnikom w modlitwie w czasie liturgii. Zachęcamy do łączności z pielgrzymami za pośrednictwem Katolickiego Radia VIA.