Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIII Niedziela Zwykła

6 września 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2.

W najbliższą środę na wieczorną Mszę Świętą i wspólną modlitwę w intencji rodzin i młodzieży, zapraszamy rodziców i młodzież klas trzecich gimnazjum – kandydatów do bierzmowania. Po Mszy spotkanie organizacyjne w kościele.

W czwartek 10-go września będziemy mieli kolejną możliwość zyskania odpustu zupełnego za nawiedzenie i modlitwę przed relikwiami Matki Marii Angeli Truszkowskiej. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Kręgu Biblijnego.

We wtorek 8-go września przypada w liturgii Kościoła Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. W kościele sanktuaryjnym odpust ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin. Uroczysta Suma o godz. 1630.

niedzielę 13-go września kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 1900. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Piotr Ciuba z parafii Przemienienia Pańskiego. Na procesję różańcową prosimy zabrać świece i lampiony.

W tym dniu również, pod Krzyżem Trzeciego Tysiąclecia o godz. 1130 Msza Święta, którą poprzedzi Droga Krzyżowa od ul. 3-go Maja w kierunku Gajówki. Rozpoczęcie o godz. 1000.

W październiku (10 i 11 października) planowana jest z naszej parafii wspólnie z parafią Wszystkich Świętych w Kolbuszowej, dwudniowa wycieczka do Lwowa. Szczegółowy program zamieszczony jest TUTAJ. Przewidywany koszt wyjazdu to 230zł i 10 Eu. Zapisy na wyjazd u ks. Piotra.