Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V niedziela zwykła

7 lutego 2016 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za wszelkie prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 7.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli przy rozbieraniu świątecznych dekoracji i uporządkowaniu kościoła. Bóg zapłać!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Koncertu Kolęd i Pastorałek w minioną niedzielę. Dyrektorowi, nauczycielom, uczniom i absolwentom Szkoły Muzycznej w Ropczycach, sekcji muzycznej ŚDM z osobami odpowiedzialnymi, Starostwu Powiatowemu, państwu Wołowcom, właścicielom restauracji „Malaga” oraz uczestniczącym w koncercie, którzy wsparli finansowo naszą młodzież wyjeżdżającą na ŚDM do Krakowa. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wspomóc młodzież, może to uczynić wpłacając ofiarę na konto. Przekazy bankowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

W środę 10-go lutego Środa Popielcowa.  Rozpoczynamy WIELKI POST.
Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 700, 900, 1600 i 1800.

W czwartek 11-go lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorych.

Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730.

W sobotę 13-go lutego o godz. 2030 zapraszamy na kolejny Wieczór Fatimski. Okolicznościową katechezę wygłosi ks. dr Tomasz Bać – wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

W niedzielę drugą miesiąca na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest.

Składka przeznaczona jest na budowę kościoła.

O godz. 1715 GORZKIE ŻALE.