Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

TERMIN: 28.01 – 4.02 .2024 wylot i przylot do Rzeszowa

1 dzień: zbiórka pielgrzymów na lotnisku, Msza święta na lotnisku, odlot do Tel Awiwu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień: śniadanie; Betania, pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt, wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza), przejazd nad Morze Martwe – pobyt z kąpielą, rzeka Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną. Nawiedzenie m. in. Betfage – miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy , Góry Wniebowstąpienia, Kościoła Pater Noster (Ojcze Nasz), Dominus Flevit (Pan zapłakał), Kościoła grobu Matki Bożej, Ogrodu Getsemani, Bazyliki Agonii Jezusa, Kościoła św. Piotra – (in Gallicantu), przejazd na Górę Syjon, chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

4 dzień: śniadanie, wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, obiad – ryba „św. Piotra”; Kana Galilejska (odnowienie przyrzeczeń małżeńskich), Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Kościoła św. Józefa; zakwaterowanie i obiadokolacja.

5 dzień: śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru; wyjazd na Górę Tabor (nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego); przejazd do Hajfy i nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz); wyjazd na zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu w Betlejem i obiadokolacja.

6 dzień: śniadanie; wyjazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela, Pole Pasterzy, Betlejem – nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

7 dzień: śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania i nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Via Dolorosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście do Grobu Pańskiego, Ściana Płaczu.

8 dzień: śniadanie; wyjazd na lotnisko do Tel Avivu, przylot do Rzeszowa, zakończenie pielgrzymki – Msza świeta.

Program może ulec zmianie, według dostępności obiektów oraz kolejności zwiedzania, będzie zmodyfikowany po potwierdzeniu przez linie lotnicze terminu oraz godzin wylotów.

Koszt 8 – dniowej pielgrzymki wynosi: 1800 PLN + 590 USD

oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 190 USD.

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie (śniadania i obiadokolacje), obsługę pilota, przewodnika, słuchawki, bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, obiad-ryba sw.Piotra.

Cena pielgrzymki nie obejmuje:

Obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFP 30 zł (dopłata do całości podczas zaliczki)

Ubezpieczenia wyjazdu Uniqa 30 pln (dopłata do całości podczas zaliczki)

Dopłaty do pokoju 1-os 180 USD

Napojów do kolacji (darmowa woda)

Dojazd na lotnisko

Zaliczka razem : 1860 pln/os.

Ubezpieczenie wyjazdu : Uniqa Polisa obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków (2000 EUR) i kosztów ich leczenia za granicą wraz z chorobami przewlekłymi (do 20.000 EUR) oraz utraty bagażu (200 EUR).

Uwaga!

Porady medyczne w cenie do 250 EURO klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela Uniqa).

Certyfikaty dostępne na naszej stronie www.trinitytour.pl na stronie głównej przejść w dół Referencje
i gwarancja- sprawdź nas : tam znajduje się certyfikat i inne.

Zachęcamy również we własnym zakresie lub za pośrednictwem biura do skorzystania z możliwości ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych (losowych od uczestnika( dodatkowo płatny koszt po stronie uczestnika) – kontakt

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A urszula.otrysko@uniqapolska.pl ; kom. (+48) 608 841 379; lub innego towarzystwa ubezpieczeniowego