Liturgia Na dzień dzisiejszy

Kamery

Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube

Archiwalne Artykuły

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., każde zdjęcie podlega ochronie prawa autorskiego. Bez zgody autora zdjęcia nie mogą być publikowane i kopiowane.

 

22 marca odbyła się Droga Krzyżowa ulicami parafii Przemienienia Pańskiego i Świętej Barbary. Rozpoczęcie odbyło się na skrzyżowaniu ulicy św. Barbary z ulicą Iwaszkiewicza o godz. 1700, zakończenie w kościele św. Barbary. Droga Krzyżowa rozpoczęła w tych parafiach czas Świętych Rekolekcji Wielkopostnych.

Bardzo dziękujemy Paniom i Panom Policjantom za zabezpieczenie okolicznych dróg w czasie przejścia procesji krzyżowej, osobom prowadzącym rozważania, Harcerzom, Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży za aktywne włączenie się w rozważania i śpiew, uczestnikom za skupienie i modlitwę. Bóg Zapłać !