Galeria

Pobierz odtwarzacz Flash, aby zobaczyć ten pokaz slajdów.

Kamery

Kamera OnLine w naszym kościele

Archiwalne Artykuły

Get Adobe Flash player

XX tydzień zwykły

18 sierpnia 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 b kl. I i II.

Dziękujemy paniom z parafialnej CARITAS, które przygotowały wiązanki na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny za zaangażowanie i włożony trud. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na rzecz Cariras-u dziękujemy za hojność i serce. Bóg zapłać!

         Dziękujemy uczestnikom wczorajszej procesji różańcowej, a wszystkim, którzy przygotowali poczęstunek za dobroć i włożoną pracę.

         Dzisiaj o godz. 1430 w kościele farnym w Ropczycach dziękczynienie za zbiory – Dożynki Gminne. Następnie przemarsz grup dożynkowych i dalsza część uroczystości na stadionie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

         W środę, trzecią miesiąca na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami różańca do siedmiu boleści Maryi.

         W piątek 23 sierpnia liturgiczne wspomnienie błogosławionego Władysława Findysza kapłana, męczennika. Po Mszach Świętych będzie możliwość ucałowania relikwii.

         W sobotę Święto świętego Bartłomieja Apostoła.

         W niedzielę diecezjalne dziękczynienie za zbiory – Dożynki Diecezjalne.