Liturgia Na dzień dzisiejszy

Kamery

Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube

Archiwalne Artykuły

13 maja 2016 Mszą Świętą o godz. 1900 rozpoczęliśmy nabożeństwa Fatimskie z procesją różacową w bierzącym roku kalendarzowym. Naszym modlitwom przewodniczył i Słowo Boże do nas wygłosił ks. dr Janusz Sądel,  wiceoficjał Sądu Biskupiego. W tym dniu wspominaliśmy 99 lat od ukazania się Matki Bożej pastuszkom w Fatimie, oraz 35 lat od zamachu za życie Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

Księdzu Januszowi bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarę Mszy Świętej, wygłoszone słowo i rozważania różańcowe, wszystkim uczestnikom za niestrudzone pielgrzymowanie ulicami naszego osiedla mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

Wszystkim za wszystko – Bóg Zapłać !

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., każde zdjęcie podlega ochronie prawa autorskiego. Bez zgody autora zdjęcia nie mogą być publikowane i kopiowane.