Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Stowarzyszenie pomocy dzieciom i rodzinie " Nie Bądź Obojętny" z siedzibą w Ropczycach po raz 26 organizuje trzytygodniowy wakacyjny pobyt dzieci i młodzieży z domów dziecka prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Michała Archanioła w rodzinach zaprzyjaźnionych.
Dzieci przyjeżdżają na wakacje do rodzin. Chcą poznać życie rodzinne oraz nowych przyjaznych ludzi. Jeśli chcesz zostać rodziną zaprzyjaźnioną i chcesz bezinteresownie poświęcić swój czas i podzielić się swoim dobrem to prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się ze swoją decyzją do księdza proboszcza lub pod numer telefonu 508 344 638.
Dzieci i młodzież w liczbie 37 chce przebywać w rodzinach zaprzyjaźnionych w okresie od 22 czerwca do 13 lipca 2019 roku. Dalsze szczegóły stowarzyszenie poda w bezpośrednim kontakcie.