Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Niedziela w okresie Bożego Narodzenia

Nowy Rok

1 stycznia 2017 roku

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2, kl. 5 i Udzieli 4, kl. 5.

         W pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji od godz. 1730.

W piątek 6-go stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte w porządku niedzielnym z obrzędem poświęcenia kadzidła i kredy. Składka na tacę przeznaczona jest na misje.

Chorych odwiedzimy z Komunią Świętą w piątek od godz. 1500.

W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest, składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła. Mszę świętą ubogaci wystąp chór ze Szkoły Muzycznej. Zapraszamy.

W sobotę niektórych mieszkańców naszej parafii mieszkających przy ul. Udzieli i Żeromskiego odwiedzą „Kolędnicy Misyjni”dzieci z koła misyjnego działającego przy naszej parafii i szkole. Prosimy o życzliwe przyjęcie. Będą trzy grupy kolędników misyjnych i swoje wędrowanie rozpoczną o godz. 10-tej.

Od godz. 17-tej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

Za dwa tygodnie 15-go stycznia o godz. 18-tej wystąpi w naszym kościele zespół muzyczny Jana Karpiela Bułecki z Zakopanego z repertuarem bożonarodzeniowym. Msza Święta wieczorna będzie wyjątkowo o godz. 1730.

W Uroczystość Trzech Króli Centrum Kultury w Ropczycach zaprasza na tradycyjny Koncert Noworoczny w hali widowiskowo sportowej o godz. 1700 – wstęp wolny.

Parafia w Wielopolu Skrzyńskim i pozostali organizatorzy zapraszają na II Orszak Trzech Króli – rozpoczęcie o godz. 1230 (przewidziano wiele atrakcji i nagród – zapraszamy).

Jest nowy numer pisma ropczyckich parafii WSPÓLNOTA Królowej Rodzin.

Program wizyty duszpasterskiej:

(trzech księży)

od godz. 1600

PONIEDZIAŁEK:       ul. AK 1 kl. 7,  AK 9;  (godz. 1700) AK 8

WTOREK:                            ul. AK 2 kl. 1;  Udzieli 1;  (godz. 1700) Żeromskiego 10

ŚRODA:                      ul. AK 2 kl. 2;  Udzieli 3;  Udzieli 2 kl. 1 i 2

CZWARTEK:             ul. Udzieli 2 kl. 3 i 4 oraz  Udzieli 2 kl. 5 następnie Udzieli 4 kl. 5

godz. 900

SOBOTA:                   ul. AK 2 kl. 3;  ul. Udzieli 4 kl. 1 i 2  oraz 3 i 4

godz. 1600

PONIEDZIAŁEK:       ul. AK 2 kl. 4;  ul. Rataja i  ul. Kraszewskiego