Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

2 kwietnia  2018 roku

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenie i uświetnienia liturgii Wielkiego Tygodnia. Liturgicznej Służbie Ołtarza za asystę i adoracje, młodzieży z KSM-u i Sekcji Muzycznej ŚDM  za modlitewne czuwania i uświetnienie liturgii, strażakom za wystawienie straży honorowej przy kaplicy Grobu Pańskiego, paniom za asystę z feretronami na procesji rezurekcyjnej, panu Witoldowi za przygotowanie kaplic i pani Justynie za dekoracje kwiatowe, Policji za zabezpieczenie tras dróg krzyżowych ulicami osiedla i od Krzyża Powstańców.  Dyżurującym przedstawicielom rodzin z ul. Żeromskiego12  za prace porządkowe, jakich w minionym tygodniu nie brakowało i za złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 10.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Z niedzieli przeznaczone na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne, z adoracji w Wielką Sobotę na utrzymanie Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie, a z dzisiejszego dnia na katolickie uczelnie w Lublinie i Krakowie.

W pierwszy czwartek na pół godziny przed wieczorną liturgią możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu, w piątek po wieczornej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę Miłosierdzia – drugą miesiąca na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na cele budowlane w parafii.

O godz. 1500 w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia i jest patronalnym świętem CARITAS.

Składka na Caritas diecezjalną będzie w niedzielę 15-go kwietnia.