Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV Niedziela Zwykła

3 lipca 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 1.

Dziękujemy za składkę na tacę przeznaczoną na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać!

W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca od godz. 1800 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 1900 nowenna ku czci św. Barbary, modlitwy o powołania i Eucharystia.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca uroczysty chrzest. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na prace wykończeniowe w kościele.

Za tydzień w poniedziałek (11 lipca) przybywa do nas Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Prosimy o zgłaszanie się osób, chętnych do zabrania pielgrzymów na nocleg.

U ministrantów, w zakrystii i sklepiku możemy nabyć nowy numer Pisma Ropczyckich Parafii Wspólnota Królowej Rodzin. Znajdziemy tam ciekawe artykuły dotyczące życia Kościoła i naszych parafii, fotoreportaż z procesji Bożego Ciała i informacje na najbliższe tygodnie.