Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 września 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 9.

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

         W poniedziałek na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy szczególnie młodzież, która w tym roku szkolnym przyjmie sakrament bierzmowania i ich rodziców. Bezpośrednio po Eucharystii spotkanie w kościele.

W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla rodziców klas trzecich S P, których dzieci będą się przygotowywać w tym roku do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

We wtorek przypada święto Narodzenia NMP. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie LSO – lektorów i ministrantów, w tym dniu także spotkanie grupy muzycznej, w czwartek spotkanie Koła Biblijnego, w piątek KSM-u, w sobotę o godz. 900 OAZY „Dzieci Bożych”.

Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski. Zapraszamy serdecznie Wszystkich, którzy jeszcze nie zaangażowali się w działalność przy parafiach, aby spróbowali znaleźć miejsce dla siebie i podzielili się z innymi swoimi talentami i pomysłami!

         W niedzielę na Mszy świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

Od wczoraj w Sankuarium Matki Bożej w Zawadzie celebrowane są nabożeństwa związane z odpustem 11 września (suma o godz. 1100).

W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Ropczycach odpust Najświętszego Imienia Maryi i XV rocznica koronacji cudownej figury Matki Bożej Królowej Rodzin. Główne uroczystości w poniedziałek 12-go września.

W niedzielę za tydzień, przy Krzyżu III Tysiąclecia o godz. 1130 Msza Święta z okazji Święta Podwyższenia Krzyża Świętego, która przypada 14 września.