Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIII Niedziela Zwykła

4 września 2022 roku

 

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 8.

Dziękujemy za dzisiejszą składkę na tacę przeznaczoną na Seminarium Duchowne  i cele diecezjalne.

W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku szkolnym przygotowywać się będą do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę i wyposażenie kościoła.

Dzisiaj po Mszach świętych u przedstawicieli parafian można złożyć podpisy popierające projekt ustawy dotyczący ochrony praw osób wierzących – chrześcijan w Polsce, ochrony uczuć i symboli religijnych, świątyń, duchownych i świeckich. Ważny jest nr PESEL w celu weryfikacji złożonych podpisów.

W poniedziałek o godz. 1800 spotkanie ministrantów.