Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V Niedziela Zwykła

5 lutego 2017 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu pełnili dyżur dziękujemy za troskę o nasz kościół, za wszelkie prace, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 1, kl. I i II.

Dziękujemy panom Romanowi i Witoldowi oraz młodzieży za rozebranie i uporządkowanie świątecznych dekoracji. Bóg zapłać!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.

W sobotę 11-go lutego przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Loudres – jest to Światowy Dzień Chorego. Po wieczornej Mszy Świętej dla osób chorych i w podeszłym wieku będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Przypominamy, że ten sakrament powinniśmy przyjmować będąc w stanie łaski uświęcającej. Na pół godziny przed Eucharystią będzie możliwość spowiedzi.

Nasza parafia organizuje w dniach 27 – 28 maja pielgrzymkę do Lwowa. Zachęcamy do udziału ze względu na bogaty program. Szczegółowe informacje na plakacie, w zakrystii i na stronie internetowej. Zapisy u. ks. Piotra.

Ukazał się nowy numer Gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.