Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V niedziela zwykła

6 lutego 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu dbali o nasz kościół, za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Troską o parafialną świątynię wykazało się sześć rodzin. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 35 i 37..

Wszystkim, którzy pracowali rozbiórce i porządkowaniu bożonarodzeniowych dekoracji serdecznie i gorąco dziękujemy!

Dziękujemy za dzisiejszą składkę na tacę przeznaczą na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

W naszym kościele o godz. 1100 dodatkowa Msza święta z obrzędem namaszczenia chorych. Sakrament ten mogą przyjąć osoby chore i starsze, które nie czują się w pełni sił. Przypominamy, że sakrament chorych przyjmujemy w stanie Łaski Uświęcającej, czyli wcześniej przystępujemy do spowiedzi. Okazja do skorzystania z sakramentu pojednania jest codziennie przed każdą Mszą świętą w dni powszednie.

W przyszłą niedzielę o godz. 2000 Wieczór Fatimski. Zapraszamy do wspólnej różańcowej modlitwy.

U ministrantów można nabyć książkę poświęconą świętemu Andrzejowi Boboli autorstwa proboszcza parafii Strachocina ks. Józefa Niżnika Święty Andrzej Bobola. Życie, objawienia, cuda (13 zł). Jest również nowy, bogato ilustrowany, z aktualnymi artykułami numer Gazetki Ropczyckich Parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.