Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

I Niedziela Wielkiego Postu

6 marca 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu Troszczyli się o nasz kościół. Dwóm rodzinom z bloku 47 i trzem z bloku 49. Dziękujemy bardzo za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 51 i 53.

Od 10 marca w każdy czwartek przez czas Wielkiego Postu, od godz. 1700 będzie możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy!

Nabożeństwa Pasyjne:

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o 900 (za zmarłych)

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715.

W najbliższą sobotę o godz. 2000 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Jest ono wyjątkowo 12 marca ze względu na niedzielny koncert.

W przyszłą niedzielę na Mszy świetej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na cele budowlane i wykończenie kościoła. O godz. 1900 rozpocznie się Koncert autorski Marcina Stycznia wraz z zespołem pt. „ŚWIĘCI”. Zapraszamy!

Jest do nabycia nowy numer Wspólnoty Królowej Rodzin – Pisma Ropczyckich Parafii.