Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXII Niedziela Zwykła

6 listopada 2022 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, kl. 6 i 7.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na rzeszowskie Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać!

W piątek Święto Niepodległości. W kościele farnym o godz. 915 Msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie złożenie kwiatów pod pamiątkowymi tablicami przy kościele i dalsza część uroczystości. Organizatorzy zapraszają.

Na ten dzień ks. Biskup Ordynariusz udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych.

W niedzielę na Mszy świetej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na wyposażenie kościoła i prace wykończeniowe.

O godzinie 2000 czuwanie fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Piotr Łoboda (do wakacji wikariusz z ropczyckiej fary) od sierpnia posługujący w Malawie. Prosimy zabrać na nabożeństwo świece.

Od najbliższej środy, przez co najmniej dwa tygodnie, praca naszej Kancelarii Parafialnej będzie znacznie ograniczona ze względu na prowadzone prace modernizacyjne w budynku parafialnym. Jeśli ktoś planował skorzystanie z Kancelarii w tym czasie, prosimy aby uczynił to w najbliższych dwóch dniach. Od środy, aż do odwołania, w istotnych i naglących sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii.