Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Niedziela Miłosierdzia Bożego

7 kwietnia 2024 roku

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 80 – ty Tydzień Miłosierdzia przeżywany pod hasłem „Kto chce ofiarować miłość, sam musi otrzymać ją w darzeBenedykt XVI.

Przedstawicielom dyżurującym rodzin z ul. Mehoffera serdecznie dziękujemy za troską o kościół, za podjęte prace porządkowe w miniony piątek, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 7.

Do koszyczka przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego można złożyć pieniężne ofiary dla potrzebujących. Składka na tacę przeznaczona jest na diecezjalną CARITAS. Dziękujemy za ofiary!

Ze względu na przepisy liturgiczne Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przypadająca 25 maca) celebrowana będzie w poniedziałek.

W środę 10 kwietnia o godz. 1600 przy Milenijnym Krzyżu (ul. ks. Józefa Wójcika) celebrowana będzie Msza święta w int. pomordowanych w Katyniu i ofiar katastrofy smoleńskiej. Zapraszają Solidarność i parafia św. Michała Archanioła.

W sobotę o godz. 1700 w sanktuarium Królowej Rodzin Msza święta z okazji 25-lecia Akcji Katolickiej w Ropczycach.

Po wieczornej Mszy świętej w naszej świątyni czuwanie fatimskie. Zapraszamy.

W przyszła niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

U ministrantów można odebrać nowy numer WSPÓLNOTY KRÓLOWEJ RODZIN – gazetki ropczyckich parafii.