Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V Niedziela Wielkanocna

7 kwietnia 2023 roku

Dziękujemy – jesteśmy zbudowani postawą mieszkańców z ul. Piłsudskiego i Kolejowej za dyżur w parafii, za podjęte prace porządkowe w kościele i na placu przykościelnym oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców ul. Chopina i Moniuszki.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

Jutro w liturgii Uroczystość świętego Stanisława bpa i męczennika – patrona Polski. Ze względu na przypadającą w tym dniu diecezjalną adorację Najświętszego Sakramentu w naszej parafii, o godz. 1500 dodatkowa Msza Święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Korona do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie adoracji o godz. 1900. Nabożeństwem majowym i Mszą świętą wieczorną.

Od jutra rozpoczynamy „Biały Tydzień”.

W sobotę od godz. 1900 Msza święta i Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową ulicami osiedla. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Marcin Olszewski pochodzący z naszej parafii, który obecnie posługuje w parafii Niepokalanego Serca NMP w Stobiernej koło Rzeszowa. Prosimy na procesję zabrać ze sobą lampiony.

W przyszłą niedzielę na sumie Rocznica Pierwszej Komunii Świetej.

Jest to druga niedziela miesiąca – ofiary złożone na tacę przeznaczone są na rzecz parafii. Przez najbliższe kilkanaście miesięcy wszystkie środki przeznaczać będziemy na spłatę wykonywanych ławek do kościoła.

Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Ropczycach rozpoczyna zapisy na nowy rok. Nauka gry na instrumentach jest bezpłatna. Zapisy do końca maja. Szczegóły na plakacie
i stronie szkoły.