Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

NIEDZIELA  TRÓJCY  PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7  czerwca  2020  roku

 

Dyżurującym przedstawicielom rodzin dziękujemy za troskę o świątynię, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kościół. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 7.

W czwartek  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – BOŻE CIAŁO. Msze święte w porządku niedzielnym. Po Mszy świętej o godz. 1130 procesja eucharystyczna wokół kościoła bez ołtarzy stacyjnych. Tak też będzie przez Oktawę Bożego Ciała. Nie ma wspólnej procesji ulicami miasta ze względu na istniejące okoliczności sanitarne.

W sobotę 13-go czerwca o godz. 1900 Msza Święta i procesja fatimska wokół kościoła.

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii Wspólnota Królowej Rodzin.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaprasza zainteresowanych mieszkańców w  najbliższą środę w godz. 1000 – 1600 do Stacji Wodociągów po odbiór worków na śmieci – szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Kapłanom Parafii Przemienienia Pańskiego serdecznie dziękujemy za objęcie duszpasterską posługą naszej parafii w tych dniach. BÓG ZAPŁAĆ!!!

Informujemy, że w piątek późnym popołudniem pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Ropczycach poinformowali nas o możliwości kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem COVID-19. Z tego względu do wyjaśnienia sytuacji i wyniku stosownych badań nasz kontakt z parafianami ograniczony jest do minimum. Dalsze informacje będą podane na ogłoszeniach parafialnych w Boże Ciało, lub wcześniej na stronie internetowej parafii.

Ze względu na zaistniałe okoliczności Msze Święte w dni powszednie sprawowane będą tylko wieczorem. Kościół pozostaje otwarty od godz. 630.

Kancelaria parafialna w tych dniach czynna tylko telefonicznie.