Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX Niedziela Zwykła

7 sierpnia 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 4.

Dzisiaj w ropczyckiej Farze odpust Przemienienia Pańskiego.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na rzecz diecezji i Seminarium. Bóg zapłać!

W sobotę od godz. 800 ks. proboszcz odwiedzi chorych z Komunią świętą.

Wieczorem o 1900 kolejne Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową ulicami osiedla. Modlitwom będzie przewodniczył ks. Antoni Łagoda z parafii Matki Bożej Królowej w Jabłonicy.

Zespół Caritas informuje, że w niedzielę 14 sierpnia po koronce do Bożego Miłosierdzia będą robione zielone bukiety na Święto MB Zielnej. Chętni mogą przynosić kwiaty i zieleń w sobotę 13 sierpnia pod salkę parafialną. Ofiarodawcą i zaangażowanym dziękujemy.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na prace wykończeniowe w kościele.