Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

8  marca  2020 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 3.

         Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii. Bóg zapłać!

Dzisiejsza niedziela – druga Wielkiego Postu, jest to „Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami”. W tym roku obchodzimy go pod hasłem Eucharystia i misje. Dzięki ofiarom do puszek, wysłanym SMS-om, indywidualnym wpłatom na konto fundacji Dzieło Pomocy „Ad Gentes” i modlitwie możemy wesprzeć 1903 misjonarek i misjonarzy z Polski, głoszących ewangeliczne orędzie w 98 krajach misyjnych. Dzieło Pomocy „Ad Gentes” w ubiegłym roku zrealizowało ponad 180 projektów o wartości 850 000 zł i wsparło misjonarzy na sumę ponad 2 min zł.

Ministranci z puszkami, do których możemy złożyć ofiary na ten cel stoją przy wejściach do kościoła. Bóg zapłać za ofiarność!

W piątek 13-go marca o 2000  kolejny Wieczór Fatimski. Na nabożeństwo prosimy zabrać ze sobą świece.

W poniedziałek 16-go marca w nasza parafia przeżywać będzie przeżywać nawiedzenie relikwii i obrazu świętego Jana Pawła II. Gospodarzami tej uroczystości są przede wszystkim przedstawiciele i sympatycy Akcji Katolickiej, ale w modlitewne czuwania włącza sie cała parafia. Przed wieczorną Eucharystią będzie wprowadzenie relikwii. W czasie trwania nawiedzenia, będzie okazja do indywidualnej modlitwy, różaniec i Apel Maryjny o 2100. Szczegółowy plan podamy za tydzień.